KASIM 2015’TEN İTİBAREN

TÜRKİYE’DE

Senaryo: Haşim AKTEN

“Gel, gel, ne olursan ol yine gel, ister kafir, ister mecusi, ister putperest ol yine gel,bu kapı ümitsizlik kapısı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel…”


29 yıldır Türkiye’de, 15 yıldır Avrupa’da Mevlana’nın insanlığa mesajlarını yaymak için sahnelerde gösterilerini sürdüren GÖZYAŞI GECELERİ yıllarca duygusal programlarıyla gönüllerde izler bıraktı. İzleyenlerinin hayatlarında şok değişimlere vesile oldu. Son üç yıldır tiyatral ağırlıklı programlarıyla sahnelerdeydi. Ümmetin büyük acısı “KERBELA”, altı asır dünyaya adaletle hükmetmiş, aşkın hakikatini insanlığa yaymış ecdadımızı yadetmek için “Kıtalara sığmayan aşk OSMANLI” ve 100. Yılında Çanakkale için “ZAFERİN GÖZYAŞLARI” programıyla Türkiye ve Avrupa’da gönüllerde izler bıraktı.

Duygusal programlarıyla 29 yıldır efsane haline gelen Gözyaşı Geceleri “EFSANE geri dönüyor Mendillerinizi hazırlayın” sloganıyla 55. Program TÖVBEKÂR 3082. Gösterisine hazırlanıyor…


GÖZYAŞI GECELERİ / TÖVBEKAR / GEL

“Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel.

Bu kapı ümitsizlik kapısı değil”(Mevlana Celaleddin-i Rumi)Şu toprağa sevgiden başka bir tohum ekmeliyiz, 
Şu tertemiz tarlaya başka bir tohum ekmeliyiz biz... 
Beri gel, beri ! Daha da beri ! Niceye şu yol vuruculuk ? 
Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik…

"Komm, komm, wer immer du bist, 
Wanderer, Verehrer, Liebhaber zu verlassen, 
Ours ist kein Wohnwagen der Verzweiflung. 
Auch wenn Sie Ihre Gelübde gebrochen haben tausendmal 
Es spielt keine Rolle 
Komm, komm doch wieder kommen "


"Come, come, whoever you are, 
Wanderer, worshiper, lover of leaving, 
Ours is not a caravan of despair. 
Even if you have broken your vows a thousand times 
It does not matter 
Come, come yet again, come "

«Allons, allons, qui que vous soyez, 
Wanderer, adorateur, amant de quitter, 
La nôtre est pas une caravane de désespoir. 
Même si vous avez rompu vos vœux mille fois. Peu importe 
Allons, allons à nouveau encore,

venir "

Programlarımızı Organize Etmek İsteyenler için;

İletişim Tel: 444 0 131 / 0554 770 42 00

Necati Bideci Haşim Hocam Ankara cumartesi akşam programındaydım. Bugün öğlen kitaplarınızı almak için 16 gibi geldim fakat program bitmiş ve kitap standı yoktu. Yeni kitaplarınızı almak istiyorum. Allah razı olsun çook özel bir programdı. Allah hepimize hacı olmayı nasip etsin inşallah. Tövbekar bir kul olalım inşallah. Tüm Gözyaşı Geceleri ekibinin Rabbim yardımcısı olsun.

Nuru Gül Ne güzel insanlarsınız.iyi ki varsınız.Allah razı olsun.program çok güzel ve etkileyiciydi.Yüreğinize sağlık.Sizi çooooook seviyoruz.Allah' a emanet olun.Ankara' dan selâm ve duâlarımla.

Çöl Yağmuru Hocam Allah sızlerden razı olsun ne muhtesem programdı yasadım hocam.. hatalarımın farkına vararak ne zaman sıkıntılı olsam hemen soyledıklerınız aklıma gelıyor.. meger ne cok yanılmısım aldanmısım ama farkındayım hocam en azından tovbelerle baslayarak tum yasanmıslıklara.. ve yenıden besmele cekerek yasanacaklara ..dua ıle hocam

Mehtap Bülent Kula Siz farkinda mısınız bilmiyorum ama neler yapıyorsunuz bi bilseniz

Gül Aşığı Muhteşem bi program olmuş her zamanki gibi.. Yureginize samimiyetinize sağlık hocam..

Sibel Erdoğan Güngör Hocammmmm program anlatılmaz yaşanır dedirtti Rabbim inşallah dualarimiz kabul olur kabeye varıp yüz sürmeyi de nasip eder çok güzel di çok salonun resmen dualar ve salavat ve gözyaşı yla uguldadigini duydum allah razı olsun sizden

Eda Çinçin Cikar cikmaz rutin konusmalara donulunce by kadar cabuk donmeyin gunluk hayata yaa diye isyan ettigim bir programdı bir senelik agladm sanırm:( vakfe duasnda oradaydk sanki..yureginize saglik..

Aycan Gezer Bizde sizinle beraber gözyaşlarını akitip yüreğimizi temizledik ve onca saat hiç durmadan anlatiminiza hayran olduk birdahaki programi şimdiden dört gözle bekliyoruz..

Nur Gül Karakoç Ben programınıza gelmeden önceki gece rüyamda 2 semazen dönüyordu ve bende gelinlikli olarak ortalarında dönüyordum hocam ben öyle etkilendim ki size anlatamam.. Asıl biz size teşekkür ederiz Rabbim sizden razı olsun bizi Allah aşkından gözyaşlarına boğduğunuz için...

Semanur Çelik allah razi olsun hocam bu kucucuk yuregime kocaman bi isik oldunuz daha nice gozyasi gecelerine

Fatoş Arslan Barun Bizlere bir ayna gibi yasadiklarimizi gösterip Eyvah! Dedirttiginiz için asıl biz teşekkür ederiz.ankaradan selamlar saygilar.

Deniz Adak Dalkılıç Allah razı olsunçok arkadaşımı davet ettim ilk defa gelmişlerdi sayenizde o kadar dua aldımki Rabbim yardımcınız olsun güç versin çok çok teşekkürler emeğinize sağlık çok güzeldi en kısa zamanda tekrar bekliyoruz ANkaradan selam ve sevgiler ..

Hatice Koyun Sabirsizlikla bekliyoruz yurt disinada insallah...Gercekten her göz yasina geldigim zaman derin manaviyati oluyor insanda..Allah razi olsun sizlerden...

İZLEYCİLERDEN MESAJLAR

TURNE TAKVİMİ

İçİn tiklayiniz

Ana Sayfa  Hakkımızda Programlar Multimedya Organize Ürünlerimiz İletişim

Copyright © 2016 Gözyaşı A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

E-Posta Adresi: gozyasi@gozyasi.com.tr

İletişim Telefonları:

0212 671 98 28

0049 157 3350 7050

ADRES

İKİTELLİ

Giyim San. Sitesi 2.Ada

A Blok Kat:2 No:201 34306 / Başakşehir

İSTANBUL