Bir insan Allah sevgisini Peygamber sevgisinibu kadar mı güzel anlatır?O zaman 14 yaşımdaydım.Aradan 3 yıl geçti fakat ben sizin sayenizde3 yıla sığmayacak olgunluğa eriştim…Sudan çıkmış balığa döndük.3 saat boyunca nefes almadan izledik.Ertesi günde bilet alıp ikinci kere izledik.O gün bugündür gözyaşısız günümüz geçmiyor.Oradan çıktık ve benim kardeşim gece yarısı namaza başladı.Çok şükür bir daha da bırakmadı. Başka biri oldu sanki…Üzüldüm biliyor musunuz?  Neden mi? Böyle güzel olacağını tahmin edebilseydimsadece babamı değil tüm ev halkını sürüye sürüye götürürdüm…... Bir ses geliyor derinlerden "belki de bir kişi için buradayım "diyor. Evet, o kişi benim….

“Cehennemde Cenneti, Çölde Kevseri buldum ben..” Onlar Elif’i kaybettiler belki ama elif kendini kazandı,Şimdi de cenneti kazanmaya çalışıyor biiznillah...Yeniden ölmeyeyim diye hiç bırakmadım gözyaşının peşini.

Sipariş

Gözyaşı Hatıraları...

Gözyaşı Geceleri’nin mimarı Haşim Akten;“Sizi seviyorum güzel gönüllü insanlar,23 yılımı size,Evladü iyalimi de Allah’a adadım.Çünkü sizi seversem Allah’ta beni sever diye. O sevdikten sonra dertler olmuşne kıymeti var ki?”..

İz Birakan 28 YIL